- 038 460 54 30
- info@house2day.nl
534 beoordelingen
5/5
Wie bepaalt de beste makelaar? Iedereen kan via de website ‘Wie is de beste makelaar’ hun makelaar beoordelen. Uit deze beoordelingen komt jaarlijks een gemiddelde score en dan is het de hoogste tijd om de awards uit te delen.
Wij kunnen trots zijn op House2Day Makelaars uit Zwolle. Met een gemiddelde beoordelingscijfer van 9,968 staan zij op de derde plek van Nederland! Met zo’n hoge score verdienen ze ook de award Beste Makelaar van Overijssel. Goed bezig!
Bekijk het originele bericht op https://indebuurt.nl/zwolle/nieuws/deze-zwolse-makelaar-staat-in-de-top-3-van-nederland~20029/
Wij zijn House2Day Makelaars! Een familiebedrijf van makelaars en woningmarketeers. Heb je vragen of kunnen we je helpen bij de verkoop of aankoop van een woning? Schroom dan niet en maak kosteloos en vrijblijvend een afspraak.
Stefan J. Zielman
Directeur & Makelaar
Assendorperdijk 1
8012 EG ZWOLLE
Makelaar Hattem
Makelaar Wezep
Makelaar Genemuiden
Makelaar Zwartsluis
Copyright 2021© l Home l Privacybeleid l Disclaimer